• Прямий ефір
 • Покриття
 •  
   
  «    Грудень 2016    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
   
  Погода Запоріжжі » Україна
   
 • Офіційний сайт Президента
 • Кабінет міністрів України
 • Державний комітет ТБ та радіо
 • Національна рада України з питань ТБ та радіо мовлення
 • Верховна рада України


 • Запорiзька Обласна Рада
 • Запорізька мерія
 • Бердянська районна державна адміністрація

 • Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні

 • Газета "Верже"
 • Газета "Запорозька Січ"
 • Газета "Запорізька правда"
 • Газета "Міг"
 • Газета "Субота плюс"
 • Газета "Індустріальне Запоріжжя"
 • Газета "Наше время плюс"

 • Сайти регіональних дирекцій філій НТКУ

 • про Філію

  Запорізька обласна державна телерадіокомпанія.


   

  Наш літопис.


            Запорізька обласна державна телерадіокомпанія заснована у лютому 1939 року – розпочало роботу обласне радіо. З 1959 року у Запоріжжі і області розвивається телевізійне мовлення.
           Липень 1959-го. Із завершенням будівництва телецентру у Запоріжжі почала діяти обласна студія телебачення. Саме відтоді бере свій початок колектив творчих та інженерно-технічних працівників Запорізького телебачення.
           Вже з початку 60-х років студія мала всі основні редакції – інформаційну, громадсько-політичну, молодіжну, художню, дитячу.
           1961 року Запорізька студія була підключена до системи Центрального телебачення СРСР, що створило умови для активної участі запорізьких тележурналістів у підготовці програм і матеріалів на всесоюзний телеекран. Перш за все це були регулярні включення „Запоріжжя” у щоденну інформаційно-аналітичну програму „Естафета новин”.
           Така співпраця з Центральним телебаченням СРСР тривала до кінця 80-х років.У найбільш насичені подіями часи в інформаційних програмах Центрального телебачення протягом місяця проходило по 15 – 20 відеоматеріалів.
           На замовлення центрального телебачення Запорізька студія підготувала понад 50 великих сценарних програм, кращі з них були показані по системі „Інтербачення”.
           Обласне радіо – ровесник Запорізької області. Його позивні вперше прозвучали в ефірі 25 лютого 1939 року. Упродовж семи десятків років обласне радіо було і залишається осередком високої духовності і культури, професіоналізму і людяності.
           Історію Запорізького обласного радіо створювали особистості , імена яких згодом стали відомими всій Україні. Це Альберт Путінцев, Микола Киценко, Володимир Яворівський. Першими господарями радіо ефіру понад 40 років були справжні професіонали своєї справи – Алла Морозова і Василь Федина.
           Обласне радіо веде мовлення по двох каналах : УР-1 , проводове мовлення ( в області працює понад 175 тисяч радіоточок ) та по регіональній мережі FM 103,7 (  в ефірі  з 1997 року ) – передавачі у Запоріжжі ( 24 години на добу ) та Дніпрорудному і Токмаку ( по 12 годин на добу ). Радіопрограми можуть приймати понад 85 відсотків потенційних слухачів регіону.
           Сьогодні телерадіокомпанія є однією з потужних в Україні – діють цілодобові телевізійний та FM-радіоканали, а також проводові радіомовлення. Понад 80 відсотків потенційних глядачів і радіослухачів області мають можливість приймати програми ОДТРК. Сприяє цьому розвинена регіональна телемережа, в складі якої діють радіорелейні лінії „Запоріжжя – Мелітополь – Токмак”, „Мелітополь – Бердянськ – Запоріжжя”, а також 8 передавачів, розташованих у Запоріжжі, Дніпрорудному, Мелітополі, Токмаку, Приморську, Бердянську, Великій Білозерці та Веселому. Працює також мережа регіонального FM-радіомолення, яка включає радіорелейну лінію „Запоріжжя – Дніпропудне – Токмак” і три встановлені у названих містах радіопередавачі.
           Завдяки сучасній матеріально-технічній базі компанії (два апаратно-студійні комплекси телебачення з павільйонами у 100 і 300 кв. м, пересувна телевізійна станція, станції супутникового прийому і передачі програм, необхідні апаратні запису, монтажу і видачі в ефір програм, оснащені новітнім цифровим, в т. ч. знімальним, обладнання; необхідними студіями та апаратними забезпечений також процес виробництва радіопрограм), достатньо високому рівню журналістського, творчо-виробничого та інженерно-технічного персоналу програми працівників телерадіокомпанії з року в рік виборюють престижні нагороди на всеукраїнських та міжнародних фестивалях і конкурсах.
           Державним Контрактом на 2010 рік загальний обсяг телевізійного мовлення на Запорізькій ОДТРК передбачено в обсязі майже 5 тисяч годин, в т. ч. власне мовлення становить 1370 годин. А це означає, що кожного дня в ефір виходять оригінальні передачі, створені працівниками телерадіокомпанії. Левова частка з них має інформаційно-аналітичне спрямування. Серед власних передач слід відзначити ті, що виходять в прямому ефірі і мають зворотній зв’язок із телеглядачами: „Пряма лінія”, „Знак запитання”, „Так склалося історично?”, „Життя – це щастя”, дитяча телевікторина „Книгочей”. У ранковому блоці щодня, крім вихідних, в ефір виходять програми: „Сімейний ранок”, „Мистецький ранок”, „Молодіжний ранок”, „Спортивний ранок”.
           Особливе місце і значення на Запорізькій ОДТРК надається інформаційній програмі „Телекур’єр”. Сьогодні про останні події в регіоні телеглядачі мають можливість щодня дізнаватися із шести випусків новин.
           Запорізька ОДТРК єдина в регіоні телекомпанія, що має можливість транслювати у прямому ефірі важливі суспільно-політичні, культурно-мистецькі та спортивні змагання як всеукраїнського так і міжнародного значення.

   

  Наша адреса: 69057, м. Запоріжжя, вул. Олександра Матросова, 24a

   

  E-mail: zodtrk@ukr.net
     
  Телефон приймальні: (061) 233-70-13
  відділу реклами: (061) 233-23-51
     

   

   

  До уваги користувачів сайту!


           Вся інформація, розміщена на сайті, є інтелектуальною власністю

  Запорізької обласної державної телерадіокомпанії.

  Під час використання інформації посилання на сайт Запорізької ОДТРК – обов’язкове.

   
  Дивитися пряму трансляцію
  на Youtube
       
   
       
  Рейтинг сайта в веб-каталоге misto.zp.ua
       
    Всі побажання
  що до сайту
  можна писати
  на пошту:
  zodtrk@ukr.net
   
  Им'я:
  Пароль:
  Реєстрація Забув пароль
   
   
  ftp://95.133.163.2/