• Прямий ефір
 • Покриття
 •  
   
 • Офіційний сайт Президента
 • Кабінет міністрів України
 • Державний комітет ТБ та радіо
 • Національна рада України з питань ТБ та радіо мовлення
 • Верховна рада України


 • Запорiзька Обласна Рада
 • Запорізька мерія
 • Бердянська районна державна адміністрація

 • Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні

 • Газета "Верже"
 • Газета "Запорозька Січ"
 • Газета "Запорізька правда"
 • Газета "Міг"
 • Газета "Субота плюс"
 • Газета "Індустріальне Запоріжжя"
 • Газета "Наше время плюс"

 • Сайти регіональних дирекцій філій ПАТ "НСТУ"

 • Передачі Запоріжжя FM

  Інформаційно-аналітичні програми


  Вечірня інформаційна програм

  Хронометраж: 15 хвилин

  Підсумкова інформаційна програма про найбільш помітні події, що відбувалися протягом дня. Висвітлення діяльності місцевих органів влади. Повідомлення, репортажі, інтерв ю, коментарі. Новини культури і спорту, погода.

   

  Новини

    Хронометраж: 10 хвилин

  Оперативний виклад подій в Україні і області. Висвтлення діяльності органів державної і місцевої влади. Стислі інформаційні повідомлення, інтерв ю, репортажі .Новини культури, спорту, погода.


  Відверто про головне

  Хронометраж: 30 хвилин

  Програма у прямому ефірі з гостем (гостями) студії, які є експертами з різних питань. Економіка, політика, культура, спорт, соціальний захист малозабезпечених громадян, вимушених переселенців та учасників АТО, децентралізація і реформа місцевого самоврядування. Тематичні ефіри з ліквідаторами аварії до 30-х роковин Чорнобильської катастрофи, з істориками - до 75 роковин Бабиного Яру, а також з експертами до 20-річчя Конституції України та 25-річчя Незалежності України.

   

  Справи молодих

  Хронометраж: 10 хвилин

  Проблеми в молодіжному середовищі та шляхи їх вирішення. Виховання патріотизму, формування у молоді духовно-світоглядних орієнтирів. Молодіжні ініціативи, акції, здоровий спосіб життя. Розповіді про юнаків і дівчат, котрі беруть активну участь у громадському житті.


  Рубежі слави

  Хронометраж: 10 хвилин

  Патріотичне виховання молоді на прикладі ветеранів другої світової війни і військовослужбовців ЗС України. Розповіді про учасників АТО, їх соціальний захист, репортажі з військових частин, госпіталів. Волонтерський рух і благодійні акції на допомогу воїнам АТО.


  Акцент

  Хронометраж: 15 хвилин

  Актуальні питання європейської інтеграції України, виконання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, співпраця України і НАТО, протидія інформаційній війні, децентралізація, вирішення екологічних проблем, освітня реформа.


  Тиждень

  Хронометраж: 30 хвилин

  Підсумкова програма про найбільш помітні події, що відбувалися протягом тижня. Репортажі, інтерв ю, коментарі про головні події країни та регіону.


  Актуальне інтерв'ю

  Хронометраж: 10 хвилин

  Бесіда з експертами на актуальні теми з різних нагальних питань. Інтерв ю з народними депутатами України щодо їх законотворчої діяльності.
  Культурно-мистецькі  Камертон настрою

  Хронометраж: 20 хвилин

  У програмі обговорюються проблеми культурного середовища. Ведеться розмова про розвиток сучасного мистецтва. До участі у програмі запрошуються керівники і члени творчих колективів, літератори, художники. Окремі програми будуть приурочені до ювілеїв видатних митців.


  Абсолютний слух

  Хронометраж: 15 хвилин

  Сучасні музичні тенденції. Новинки музичної культури, найбільш актуальні течії музичного мистецтва сьогодення, популярні музичні твори та найяскравіші представники сучасної музичної сцени.
  Науково-просвітницькі  Майстер клас

  Хронометраж: 25 хвилин

  Інтерактивна програма у прямому ефірі для молодіжної аудиторії. Актуальні теми для обговорення, пізнавальні рубрики, вікторини, спілкування зі слухачами.

   

  Орієнтир

  Хронометраж: 10 хвилин

  Реформа ЖКГ, створення ОСББ, енергетична реформа, соціальна адаптація осіб з обмеженими фізичними можливостями, депортація кримських татар, проблеми національних меншин, гендерні питання.


  Троянди і виноград

  Хронометраж: 10 хвилин

  Рекомендації і практичні поради для  тих, хто займається рослинництвом.Наводяться цікаві факти щодо походження рослин.


  Абетка споживача

  Хронометраж: 10 хвилин

  Державний захист прав споживачів. Інформація про результати рейдів-перевірок якості продукції в торговельній мережі. Коментарі фахівців і поради щодо права людини на відшкодування збитків при купівлі неякісного товару.


  Координати права

  Хронометраж: 10 хвилин

  Реформування правоохоронної системи. Зміни у податковому законодавстві. Боротьба з корупцією, організованою злочинністю, тероризмом. Поради юристів з широкого кола питань.


  Будьте здорові

  Хронометраж: 10 хвилин

  Реалізація медичної реформи. Висвітлення роботи медичної галузі. Протидія епідемії ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, поліомієліту. Роз яснення і поради фахівців щодо запобігання інфекційним і онкологічним захворюванням. Пропаганда здорового способу життя.


  Мова рідна, слово рідне

  Хронометраж: 15 хвилин

  Висвітлюється хід реалізації положень Концепції державної мовної політики, заходи щодо державної підтримки книговидавничої справи, популяризації української літератури. Порушуються питання піднесення престижу української мови.


  Автограф

  Хронометраж: 15 хвилин

  Інтерв ю та розповіді про людей, котрі зробили свій вагомий внесок у розвиток культури, науки, освіти, спорту та інших галузей.


  Еврика

  Хронометраж: 5 хвилин

  Маловідомі факти про звичні та вже добре відомі речі, явища, події та досягнення людства, а також новітні технології і науковий розвиток.


  Поетичне слово

  Хронометраж: 5 хвилин

  Віршовані рядки, суголосні настроєві дня - українська і світова класика, твори запорізьких письменників.
  Музичні програми  Музичні миттєвості

  Хронометраж: 5 хвилин

  Сучасні  музичні композиції;  класична музика.  Короткі дані про авторів і виконавців.

   

  Це свої

  Хронометраж: 10 хвилин

  Розповіді про популярних вітчизняних і артистів-початківців. Пісенні новинки, інтерв'ю та прем'єри.
  Дитячі програми  Школярик

  Хронометраж: 10 хвилин

  Пробудження у дітей інтересу до знань. Реалізація Державної програми розвитку позашкільної освіти. Освітні програми для школярів з вивчення англійської мови. Захист прав дітей.

   
  Яке телебачення Ви дивитесь?

  Ефірне (аналогове)
  Ефірне (цифрове DVB-T2)
  Кабельне
  Супутникове
  IPTV
  Ніяке
   
  Дивитися пряму трансляцію
  на Youtube
       
   
       
  Рейтинг сайта в веб-каталоге misto.zp.ua
       
    Всі побажання
  що до сайту
  можна писати
  на пошту:
  zodtrk@ukr.net
   
  Им'я:
  Пароль:
  Реєстрація Забув пароль
   
   
  ftp://95.133.163.2/