• Прямий ефір
 • Покриття
 •  
   
  «    Січень 2017    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
   
  Погода Запоріжжі » Україна
   
 • Офіційний сайт Президента
 • Кабінет міністрів України
 • Державний комітет ТБ та радіо
 • Національна рада України з питань ТБ та радіо мовлення
 • Верховна рада України


 • Запорiзька Обласна Рада
 • Запорізька мерія
 • Бердянська районна державна адміністрація

 • Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні

 • Газета "Верже"
 • Газета "Запорозька Січ"
 • Газета "Запорізька правда"
 • Газета "Міг"
 • Газета "Субота плюс"
 • Газета "Індустріальне Запоріжжя"
 • Газета "Наше время плюс"

 • Сайти регіональних дирекцій філій НТКУ

 • Новини ЗОДТРК

  Телемарафон
  «З надією та сподіванням»


  Діти – як квіти: поливай, то ростимуть!». Вони – наша радість, наша гордість. А якщо життя дитини захмарене хворобою? Навіть тоді маємо не втрачати надію.
       29 травня Запорізька обласна державна телерадіокомпанія проводила традиційний телемарафон «З надією та сподіванням». Говорили про найдорожчий скарб – дітей. Вони особливі, мають певні вади в здоров’ї. Однак велике бажання бути, як усі, дає їм силу перемагати недуги. Звичайно, якщо поряд ми, дорослі.
       Телемарафон має на меті привернути увагу громадськості до такої категорії хлопчаків та дівчаток з певними обмеженнями.
       Відкрила телемарафон начальник служби у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації Антоніна Матвєєва.
       Цього разу говорили про інклюзивну освіту. Саме вона дає крила в майбутнє: професію, роботу. Про особливості та перспективи впровадження інклюзивної форми навчання в Запорізькій області розповіла завідувач кафедри реабілітаційної педагогіки та здорового способу життя КЗ «ЗОІ ППО» Світлана Лупінович.
       Вчителі початкових класів та учень – випускник Новомиколаївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату «Паросток» поділилися досвідом з організації навчання для дітей з вадами мовлення.
       Про досягнення та перемоги протягом останнього навчального року розповіли учні та тренер спортивного клубу «Ягуар» Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату «Джерело».
       На марафоні йшлося й про життя громад, котрі об’єднують батьків, хто має особливих дітей. Як творчість впливає на становлення хлопчаків і дівчаток? На прикладі сім’ї Паськів, де виховується троє дітей глядачі переконалися: де є бажання, там є і результат.
       Представник Національної асамблеї інвалідів України в Запорізькій області, голова Запорізького обласного конгресу інвалідів України Валентина Кононенко поставила акценти на основних напрямках діяльності асамблеї та висловила точку зору щодо того, як поставлена робота з хворими дітьми в Запорізькій області.
       Недуги не зупиняють юних у розкритті своїх талантів. Про це свідчить перший обласний фестиваль творчості дітей «Зорі надії», котрий засвідчив, що не існує обмежень, якщо творить серце. Про результати, досягнення та новий старт фестивалю говорили його організатори – товариство батьків дітей інвалідів та інвалідів, котре очолює Тамара Семенова.
       Остання сторінка телемарафону була присвячена темі забезпечення засобами реабілітації, котрі часом бувають єдиною рятівною соломинкою в житті. Директор Запорізького протезно-ортопедичного цеху Любов Санникова розповіла про те, які вироби фахівці виготовляють за кошт держави. А щодо забезпечення технічними засобами реабілітації дала вичерпну відповідь фахівець районного управління праці та соціального захисту населення Валентина Горошко.
       Тож переконуємося: якщо поряд добрі люди, то світ навколо нас стає доступним і реальним. Зі сподіванням та надією творча група телепроекту очікує, що серця небайдужих людей відчують біль тих, хто поряд.

  «Україна  єдина»
  Телеміст Запоріжжя – Луцьк

       Україна – єдина! Ствердити і унаочнити це життєво необхідне гасло у четвер 28 травня взялися спільно Запорізька і Волинська обласні державні телерадіокомпанії, підтримавши ініціативу суспільного мовлення, яке започатковувало телемости саме з такою назвою між регіональним телерадіокомпаніями. Минулого четверга починали Запоріжжя і Рівне. Продовжили Запоріжжя – Луцьк. Яке питання об’єднало Україну цього разу?
       Власне те, що виразно і безкомпромісно злучило цілу країну у грудні 2013-го. Європейський рік України, чи то рік європейського розвитку. Чи влаштовують нас темпи впровадження європейських стандартів? - нас, запоріжців, нас – волинян. У програмі «Знак запитання» (Запоріжжя) запитували, що нині значить європейське Запоріжжя, європейська Волинь, європейська Україна і разом в обох областях шукали відповідь. Відповідь актуальну (саме так зветься програма ВОДТРК), не у гаслах, відповідь своїми словами і справами.
       Для інтерактивного голосування телеглядачів обох областей взяли спільне питання. Темпи впровадження євро стандартів насамперед залежать від:
  - місцевої влади
  - географічної близькості до Європи
  - кожного громадянина
       В студії програми «Актуально» (Луцьк) цю тему обговорювали гості:
  міський голова – Микола Романюк, депутат-секретар Луцької ради Сергій Григоренко, який спеціалізується на євросемінарах, та двоє громадських активістів, які працюють з єврогрантами або ж втілюють свої європейського ґатунку ініціативи.
      У Запоріжжі розмова велася у формному форматі (вільний мікрофон) між активістами, громадськими діячами, представниками бізнесу, освіти, культури, європейських проектів, які кілька років поспіль успішно працюють на території області. Разом, в обох студіях з’ясовували, що робить місцева влада, а що громада, її активісти у русі до євро стандартів.
      Дійшли висновків, що можемо взяти на озброєння одні у одних, чому повчитися, чим поділитися. Результати інтерактивного голосування виявили цікаву, спільну для обох областей тенденцію – свідомий і відповідальний глядач що Волині, то і Запоріжжя на першу позицію із великим відривом поставив залежність впровадження темпів європейських стандартів у життя від кожного громадянина. На другій позиції у Луцьку і у Запоріжжі  – діяльність міської влади у цьому питанні (цікаво відзначити, що у Запоріжжі спочатку цей варіант був на останньому місці, але до завершення ефіру вийшов на друге) і невелику кількість прихильників отримав варіант прив’язування євро інтеграційних процесів до географічних ознак. Далі буде.

   

  «Україна єдина»
  Телеміст Рівне - Запоріжжя


      До Дня української вишиванки як символу єдності країни Рівненська та Запорізька ОДТРК підійшли відповідально і творчо. 21 травня у прямий ефір  вийшла програма «Україна єдина» - пілотний проект суспільного мовлення, який започатковує телемости між регіональними телерадіокомпаніями. Для першого спільного обговорення обрали тему вищої освіти. І поставили питання: як зробити нашу вищу освіту – вищою.
  Йшлося про реальне реформування вищої освіти, про наближення української освіти до міжнародних стандартів, орієнтацію її на попит ринку праці та про новий Закон «Про вищу освіту». Обговорення відбувалося за участі експертів та громадськості, зацікавленої у пошуку ствердної відповіді на питання якісних змін в освітньому просторі країни.
      Гостями студії у Рівному стали: проректор Національного університету «Острозька Академія» Петро Крачко, проректор приватного вищого навчального закладу Міжнарожний економіко-гуманітарний університет Володимир Борейко, представник громадського руху «Молодь діє», та студент Рівненського гуманітарного університету Дмитро Козачок.

       У Запоріжжі працював експертний майданчик із Тетяною Коломоєць – професором Запорізького Національного університету, Олександром Горбанем – проректором Класичного приватного університету, Сергієм Тарадайком – доцентом Національного Технічного університету, Оленою Зайковською – директором колегіуму «ЕЛІНТ» та Світланою Павловою – директором обласного центру моніторингу якості освіти. На другому – форумному майданчику жваве і цікаве обговорення з «вільним мікрофоном» вели нинішні студенти і абітурієнти, викладачі приватних та державних освітніх закладів, випускники запорізьких, столичних та європейських вишів, і самі іноземні студенти, які обрали для себе українську освіту.

  Телемарафон «Пам'ять»


       8 травня  в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. В. Магара відбувся  телемарафон «Пам'ять», присвячений 70-річчю Перемоги над нацизмом в Європі та 70-річчю завершення Другої світової війни.
       На телемарафон були запрошені ветерані війни, учасники АТО, діти війни, члени сімей загиблих на війні, волонтери, для яких відбувся концерт кращих запорізьких виконавців.
      Благодійні надходження на рахунок телемарафону будуть направлені виключно на надання адресної допомоги ветеранам війни, дітям війни, учасникам антитерористичної операції та членам сімей загиблих.
       Загалом під час телемарафону вдалося зібрати 875 000 гривень. Збір коштів триватиме до кінця травня.
       Під час телемарафону голова ОДА Григорій Самардак вручив запорізьким ветеранам війни пам’ятні медалі «70 років Перемоги».

  Телемарафон «Любов милосердствує»


      3-го квітня Запорізька ОДТРК провела  телемарафон  «Любов милосердствує». Телемарафон виходить в ефір на телеканалі «Запоріжжя» 5 рік поспіль.
      Головна мета проекту – привернути увагу суспільства до проблем та потреб важкохворих дітей, котрі перебувають на лікуванні у медичних закладах Запоріжжя. Цього року, у зв’язку з важкою ситуацією на сході країни коло тих, хто потребує підтримки, значно розширилося. Зокрема, це поранені під час проведення АТО армійці та тимчасові переселенці з Донбасу й Криму, котрі залишилися без даху над головою. Дві години поспіль глядачів знайомили з історіями онкохворих дітлахів; військових, що проходили реабілітацію тощо.
  У 2015 році (дані на 3 квітня) зібрали 817 тис грн., 250 літрів крові.
      За п’ять років  телемарафон «Любов милосердствує» зібрав більше чотирьох мільйонів гривень. На ці кошти придбали обладнання  у  Запорізьку обласну дитячу клінічну лікарню, 5-ту міську лікарню, обласний тубдиспансер, обласну станцію переливання крові: мікробіологічний аналізатор «VITEK 2 Compact 15» , баканалізатор, апарат для штучної вентиляції легенів «Малятко», діагностичний прилад центрифуга “Цитоспин-4″  й інші, життєво необхідні сучасні апарати.  Для військового шпиталю придбано: апарат високочастотний электрохірургічний ЕХВЧ-120 «Надія - 4», крісло оториноларингологічне КО-1, крісло гінекологічне КГ-1М. Для Запорізького госпису: продукти, бактерицидні лампи, комп’ютер, холодильник, ванну.
  Під час телемарафону, завдяки співпраці ЗОДТРК з місцевими телемовниками, захід одночасно у прямому ефірі транслювали провідні місцеві телеканали.

   
  Дивитися пряму трансляцію
  на Youtube
       
   
       
  Рейтинг сайта в веб-каталоге misto.zp.ua
       
    Всі побажання
  що до сайту
  можна писати
  на пошту:
  zodtrk@ukr.net
   
  Им'я:
  Пароль:
  Реєстрація Забув пароль
   
   
  ftp://95.133.163.2/